XBMC Addons - en to cs translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
cs: Získat náhledy alb z fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
cs: Získat náhledy alb z Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
cs: Získat recenzi alba z

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
cs: Upřednostňovaný jazyk

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
cs: Získat hodnocení alba z

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
cs: Získat styly alba z

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
cs: Získat náladu alba z

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
cs: Získat téma alba z

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
cs: Získat náhledy alb z allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
cs: Grafika

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
cs: Získat náhledy alb z theaudiodb.com
