XBMC Addons - en to hr translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
hr: Nabavi minijature omota s fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
hr: Nabavi minijature albuma s Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
hr: Nabavi recenzije albuma s

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
hr: Željeni jezik

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
hr: Nabavi ocjene albuma s

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
hr: Nabavi izgled albuma s

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
hr: Nabavi ugođaje albuma s

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
hr: Nabavi teme albuma s

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
hr: Preuzmi minijature albuma s allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
hr: Slika omota

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
hr: Preuzmi minijature albuma s theaudiodb.com
