XBMC Addons - en to bg translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
bg: Сваляй миниатюри за албумите от fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
bg: Сваляй миниатюри за албумите от Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
bg: Сваляй отзиви за албумите от

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
bg: Предпочитан език

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
bg: Сваляй рейтинги за албумите от

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
bg: Сваляй стилове на албумите от

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
bg: Сваляй настроения за албумите от

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
bg: Сваляй темите на албума от

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
bg: Сваляй миниатюри за албумите от allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
bg: Изображения

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
bg: Сваляй миниатюри за албумите от theaudiodb.com
