XBMC Addons - en to af translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
af: Gryp Album Duimnaelsketse vanaf fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
af: Gryp Album Duimnaelsketse vanaf Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
af: Kry Album Resensie vanaf

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
af: Verkose Taal

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
af: Kry Album Gradering vanaf

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
af: Kry Album Style vanaf

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
af: Kry Album Stemmings vanaf

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
af: Kry Album Temas vanaf

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
af: Gryp Album Duimnaelsketse vanaf allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
af: Kunswerk

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
af: Gryp Album Duimnaelsketse vanaf theaudiodb.com
