KODI Main - en to nl_nl translation catalogue (8 entries)

[ctx: Addon Description]
en: The SNES (akso known as Super NES or Super Nintendo) is a 16-bit console released in 1990. The controller design served as inspiration for the PlayStation, Dreamcast, Xbox and Wii Classic controllers.
nl_nl: De SNES (ook bekend als de Super NES of Super Nintendo) is een 16-bit console uit 1990. Het controller ontwerp heeft gediend als inspiratie voor de PlayStations, Dreamcast, Xbox en Wii controllers.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Image credit: OpenEmu (openemu.org)
nl_nl: Bron afbeelding: OpenEmu (openemu.org)

[ctx: #30007]
en: Up
nl_nl: Omhoog

[ctx: #30008]
en: Right
nl_nl: Rechts

[ctx: #30009]
en: Down
nl_nl: Beneden

[ctx: #30010]
en: Left
nl_nl: Links

[ctx: #30011]
en: Left Bumper
nl_nl: Linker Bumper

[ctx: #30012]
en: Right Bumper
nl_nl: Rechter Bumper
