KODI Main - en to nb_no translation catalogue (5 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: SNES controller
nb_no: SNES-kontroller

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Image credit: OpenEmu (openemu.org)
nb_no: Bildekilde: OpenEmu (openemu.org)

[ctx: #30006]
en: Select
nb_no: Velg

[ctx: #30008]
en: Right
nb_no: Høyre

[ctx: #30010]
en: Left
nb_no: Venstre
