KODI Main - en to ja_jp translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30005]
en: Start
ja_jp: 開始

[ctx: #30006]
en: Select
ja_jp: 選択

[ctx: #30007]
en: Up
ja_jp: 上

[ctx: #30008]
en: Right
ja_jp: 右

[ctx: #30009]
en: Down
ja_jp: 下

[ctx: #30010]
en: Left
ja_jp: 左
