KODI Main - en to hr_hr translation catalogue (11 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: SNES controller
hr_hr: SNES upravljački uređaj

[ctx: Addon Description]
en: The SNES (akso known as Super NES or Super Nintendo) is a 16-bit console released in 1990. The controller design served as inspiration for the PlayStation, Dreamcast, Xbox and Wii Classic controllers.
hr_hr: SNES (poznat kao i Super NES ili Super Nintendo) je 16-bitna konzola iz 1990. Dizajn upravljačkog uređaja poslužio je kao inspiracija za PlayStation, Dreamcast, Xbox i Wii Classic upravljačke uređaje.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Image credit: OpenEmu (openemu.org)
hr_hr: Izvor slike: OpenEmu (openemu.org)

[ctx: #30005]
en: Start
hr_hr: Pokreni

[ctx: #30006]
en: Select
hr_hr: Odaberi

[ctx: #30007]
en: Up
hr_hr: Gore

[ctx: #30008]
en: Right
hr_hr: Desno

[ctx: #30009]
en: Down
hr_hr: Dolje

[ctx: #30010]
en: Left
hr_hr: Lijevo

[ctx: #30011]
en: Left Bumper
hr_hr: Lijevi branik (bumper)

[ctx: #30012]
en: Right Bumper
hr_hr: Desni branik (bumper)
