KODI Main - en to fr_ca translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30005]
en: Start
fr_ca: Démarrer

[ctx: #30006]
en: Select
fr_ca: Sélectionner

[ctx: #30007]
en: Up
fr_ca: En haut

[ctx: #30008]
en: Right
fr_ca: Droite

[ctx: #30009]
en: Down
fr_ca: En bas

[ctx: #30010]
en: Left
fr_ca: Gauche
