game.controller.mouse - en to ru_ru translation catalogue (13 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Computer Mouse
ru_ru: Компьютерная мышь

[ctx: Addon Description]
en: A standard mouse with two buttons and a middle wheel.
ru_ru: Стандартная компьютерная мышь с двумя кнопками и с колесом посередине.

[ctx: #30000]
en: Computer mouse
ru_ru: Компьютерная мышь

[ctx: #30001]
en: Left button
ru_ru: Левая кнопка

[ctx: #30002]
en: Right button
ru_ru: Правая кнопка

[ctx: #30003]
en: Midle button
ru_ru: Средняя кнопка

[ctx: #30004]
en: Wheel up
ru_ru: Колесо вверх

[ctx: #30005]
en: Wheel down
ru_ru: Колесо вниз

[ctx: #30006]
en: Pointer
ru_ru: Указатель

[ctx: #30007]
en: Wheel left
ru_ru: Колесо влево

[ctx: #30008]
en: Wheel right
ru_ru: Колесо вправо

[ctx: #30009]
en: Button 4
ru_ru: Кнопка 4

[ctx: #30010]
en: Button 5
ru_ru: Кнопка 5
