game.controller.mouse - en to pl_pl translation catalogue (13 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Computer Mouse
pl_pl: Mysz komputerowa

[ctx: Addon Description]
en: A standard mouse with two buttons and a middle wheel.
pl_pl: Standardowa mysz z dwoma przyciskami i środkowym kółkiem.

[ctx: #30000]
en: Computer mouse
pl_pl: Mysz komputerowa

[ctx: #30001]
en: Left button
pl_pl: Lewy przycisk

[ctx: #30002]
en: Right button
pl_pl: Prawy przycisk

[ctx: #30003]
en: Midle button
pl_pl: Środkowy przycisk

[ctx: #30004]
en: Wheel up
pl_pl: Kółko w górę

[ctx: #30005]
en: Wheel down
pl_pl: Kółko w dół

[ctx: #30006]
en: Pointer
pl_pl: Wskaźnik

[ctx: #30007]
en: Wheel left
pl_pl: Kółko w lewo

[ctx: #30008]
en: Wheel right
pl_pl: Kółko w prawo

[ctx: #30009]
en: Button 4
pl_pl: Przycisk 4

[ctx: #30010]
en: Button 5
pl_pl: Przycisk 5
