KODI Addons - en to nl_nl translation catalogue (6 entries)

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Image credit: Wikipedia (wikipedia.org)
nl_nl: Bron afbeelding: Wikipedia (wikipedia.org)

[ctx: #30075]
en: Pause
nl_nl: Pauze

[ctx: #30082]
en: Left
nl_nl: Links

[ctx: #30083]
en: Up
nl_nl: Omhoog

[ctx: #30084]
en: Down
nl_nl: Omlaag

[ctx: #30085]
en: Right
nl_nl: Rechts
