KODI Main - en to sv_se translation catalogue (13 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Default Controller
sv_se: Standard handkontroll

[ctx: #30005]
en: Start
sv_se: Starta

[ctx: #30006]
en: Back
sv_se: Tillbaka

[ctx: #30008]
en: Left Stick
sv_se: Vänster spak

[ctx: #30009]
en: Right Stick
sv_se: Höger spak

[ctx: #30010]
en: Up
sv_se: Upp

[ctx: #30011]
en: Down
sv_se: Ned

[ctx: #30012]
en: Right
sv_se: Höger

[ctx: #30013]
en: Left
sv_se: Vänster

[ctx: #30014]
en: Left Shoulder
sv_se: Vänster axel

[ctx: #30015]
en: Right Shoulder
sv_se: Höger axel

[ctx: #30016]
en: Left Trigger
sv_se: Vänster avtryckare

[ctx: #30017]
en: Right Trigger
sv_se: Höger avtryckare
