KODI Main - en to sk_sk translation catalogue (16 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Default Controller
sk_sk: Predvolený Ovládač

[ctx: Addon Description]
en: The default media center controller is based on the Xbox 360 controller.
sk_sk: Predvolený ovládač media centra je založený na ovládači Xbox 360.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Image credit: Wikipedia (wikipedia.org)
sk_sk: Zdroj obrázku: Wikipedia (wikipedia.org)

[ctx: #30005]
en: Start
sk_sk: Štart

[ctx: #30006]
en: Back
sk_sk: Späť

[ctx: #30007]
en: Guide
sk_sk: Návod

[ctx: #30008]
en: Left Stick
sk_sk: Ľavá páčka

[ctx: #30009]
en: Right Stick
sk_sk: Pravá páčka

[ctx: #30010]
en: Up
sk_sk: Hore

[ctx: #30011]
en: Down
sk_sk: Dole

[ctx: #30012]
en: Right
sk_sk: Vpravo

[ctx: #30013]
en: Left
sk_sk: Vľavo

[ctx: #30014]
en: Left Shoulder
sk_sk: Ľavý Shoulder

[ctx: #30015]
en: Right Shoulder
sk_sk: Pravý Shoulder

[ctx: #30016]
en: Left Trigger
sk_sk: Ľavý Trigger

[ctx: #30017]
en: Right Trigger
sk_sk: Pravý Trigger
