KODI Main - en to oc_fr translation catalogue (10 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Default Controller
oc_fr: Contrarotlaire per defaut

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Image credit: Wikipedia (wikipedia.org)
oc_fr: Crèdit imatge : Wikipedia (wikipedia.org)

[ctx: #30006]
en: Back
oc_fr: Retorn

[ctx: #30007]
en: Guide
oc_fr: Guida

[ctx: #30008]
en: Left Stick
oc_fr: Stick esquèr

[ctx: #30009]
en: Right Stick
oc_fr: Stick drech

[ctx: #30010]
en: Up
oc_fr: Naut

[ctx: #30011]
en: Down
oc_fr: Bas

[ctx: #30012]
en: Right
oc_fr: Drech

[ctx: #30013]
en: Left
oc_fr: Esquèrra
