KODI Main - en to nb_no translation catalogue (6 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Default Controller
nb_no: Forvalgt kontroller

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Image credit: Wikipedia (wikipedia.org)
nb_no: Bildekilde: Wikipedia (wikipedia.org)

[ctx: #30006]
en: Back
nb_no: Tilbake

[ctx: #30007]
en: Guide
nb_no: Veileding

[ctx: #30012]
en: Right
nb_no: Høyre

[ctx: #30013]
en: Left
nb_no: Venstre
