KODI Main - en to lt_lt translation catalogue (16 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Default Controller
lt_lt: Numatytasis valdiklis

[ctx: Addon Description]
en: The default media center controller is based on the Xbox 360 controller.
lt_lt: Numatytasis media centro valdiklis yra paremtas Xbox 360 valdikliu.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Image credit: Wikipedia (wikipedia.org)
lt_lt: Atvaizdo šaltinis: Wikipedia (wikipedia.org)

[ctx: #30005]
en: Start
lt_lt: Pradėti

[ctx: #30006]
en: Back
lt_lt: Atgal

[ctx: #30007]
en: Guide
lt_lt: Gidas

[ctx: #30008]
en: Left Stick
lt_lt: Kairė svirtis

[ctx: #30009]
en: Right Stick
lt_lt: Dešinė svirtis

[ctx: #30010]
en: Up
lt_lt: Aukštyn

[ctx: #30011]
en: Down
lt_lt: Žemyn

[ctx: #30012]
en: Right
lt_lt: Dešinėn

[ctx: #30013]
en: Left
lt_lt: Kairėn

[ctx: #30014]
en: Left Shoulder
lt_lt: Kairysis petys

[ctx: #30015]
en: Right Shoulder
lt_lt: Dešinysis petys

[ctx: #30016]
en: Left Trigger
lt_lt: Kairysis gaidukas

[ctx: #30017]
en: Right Trigger
lt_lt: Dešinysis gaidukas
