KODI Main - en to hu_hu translation catalogue (16 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Default Controller
hu_hu: Alap kontroller

[ctx: Addon Description]
en: The default media center controller is based on the Xbox 360 controller.
hu_hu: Az alapértelmezett médiaközpont -vezérlő az Xbox 360 vezérlőn alapul.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Image credit: Wikipedia (wikipedia.org)
hu_hu: Kép credit: Wikipedia (wikipedia.org)

[ctx: #30005]
en: Start
hu_hu: Indítás

[ctx: #30006]
en: Back
hu_hu: Vissza

[ctx: #30007]
en: Guide
hu_hu: Műsorújság

[ctx: #30008]
en: Left Stick
hu_hu: Bal stick

[ctx: #30009]
en: Right Stick
hu_hu: Jobb stick

[ctx: #30010]
en: Up
hu_hu: Fel

[ctx: #30011]
en: Down
hu_hu: Le

[ctx: #30012]
en: Right
hu_hu: Jobb

[ctx: #30013]
en: Left
hu_hu: Bal

[ctx: #30014]
en: Left Shoulder
hu_hu: Bal Shoulder

[ctx: #30015]
en: Right Shoulder
hu_hu: Jobb Shoulder

[ctx: #30016]
en: Left Trigger
hu_hu: Bal ravasz

[ctx: #30017]
en: Right Trigger
hu_hu: Jobb ravasz
