KODI Main - en to sk_sk translation catalogue (5 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: WMA Audio Encoder
sk_sk: Audio kodér WMA

[ctx: Addon Description]
en: Windows Media Audio, Microsoft’s lossy audio format.
sk_sk: Windows Media Audio, stratový audio formát spoločnosti Microsoft.

[ctx: #30000]
note: Bitrate to use on for compression
en: Bitrate
sk_sk: Dátový tok

[ctx: #30001]
note: Description of setting with label #30000 "Bitrate"
en: Select which bitrate to use for the WMA audio encoder for audio compression.
sk_sk: Vyberte bitovú rýchlosť, ktorú má použiť audio kodér WMA na kompresiu zvuku.

[ctx: #30002]
note: Value format for with bitrate edited field
en: {0:d} kbps
sk_sk: {0:d} kb/s
