KODI Main - en to ru_ru translation catalogue (5 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: WMA Audio Encoder
ru_ru: Кодировщик аудио WMA

[ctx: Addon Description]
en: Windows Media Audio, Microsoft’s lossy audio format.
ru_ru: Windows Media Audio, звуковой формат с потерями от Microsoft.

[ctx: #30000]
note: Bitrate to use on for compression
en: Bitrate
ru_ru: Битрейт

[ctx: #30001]
note: Description of setting with label #30000 "Bitrate"
en: Select which bitrate to use for the WMA audio encoder for audio compression.
ru_ru: Выберите, какой битрейт использовать для аудиокодера WMA при сжатии звука.

[ctx: #30002]
note: Value format for with bitrate edited field
en: {0:d} kbps
ru_ru: {0:d} кбит/с
