KODI Main - en to oc_fr translation catalogue (5 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: WMA Audio Encoder
oc_fr: Encodador àudio WMA

[ctx: Addon Description]
en: Windows Media Audio, Microsoft’s lossy audio format.
oc_fr: Windows Media Audio, format àudio amb pèrda de Microsoft.

[ctx: #30000]
note: Bitrate to use on for compression
en: Bitrate
oc_fr: Debit

[ctx: #30001]
note: Description of setting with label #30000 "Bitrate"
en: Select which bitrate to use for the WMA audio encoder for audio compression.
oc_fr: Seleccionar qual debit utilizar per l’encodador àudio WMA per la compression àudio.

[ctx: #30002]
note: Value format for with bitrate edited field
en: {0:d} kbps
oc_fr: {0:d} kbps
