KODI Main - en to fr_fr translation catalogue (5 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: WMA Audio Encoder
fr_fr: Encodeur Audio WMA

[ctx: Addon Description]
en: Windows Media Audio, Microsoft’s lossy audio format.
fr_fr: Windows Media Audio, le format audio avec pertes de Microsoft.

[ctx: #30000]
note: Bitrate to use on for compression
en: Bitrate
fr_fr: Débit

[ctx: #30001]
note: Description of setting with label #30000 "Bitrate"
en: Select which bitrate to use for the WMA audio encoder for audio compression.
fr_fr: Sélectionner le débit à utiliser pour la compression audio par l'encoder audio WMA.

[ctx: #30002]
note: Value format for with bitrate edited field
en: {0:d} kbps
fr_fr: {0:d} kops
