KODI Main - en to be_by translation catalogue (5 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: WMA Audio Encoder
be_by: Кадавальнік WMA Audio

[ctx: Addon Description]
en: Windows Media Audio, Microsoft’s lossy audio format.
be_by: Windows Media Audio, гукавы фармат ад Microsoft.

[ctx: #30000]
note: Bitrate to use on for compression
en: Bitrate
be_by: Бітрэйт

[ctx: #30001]
note: Description of setting with label #30000 "Bitrate"
en: Select which bitrate to use for the WMA audio encoder for audio compression.
be_by: Абярыце бітрэйт, які трэба выкарыстоўваць для кадавальніка WMA пры сцісканні гуку.

[ctx: #30002]
note: Value format for with bitrate edited field
en: {0:d} kbps
be_by: {0:d} кб/с
